Treninger i uke 12

12(16.3. oppdatert 21.3.) Vi legger opp til følgende treninger i uke 12:

Mandag 19.mars: Bellevue 18:00 - 19:30
Tirsdag 20. mars: Bellevue 16:00 - 17:15
Torsdag 22. mars: Bellevue 16:30 - 18:00
Fredag 23. mars: Bellevue 18:00 - 19:30
Lørdag 24. mars: Bellevue 10:00 - 11:30

Treningskamp mot Lillestrøm SK

lskLørdag 17. mars 13:00 (11'er)
 Sprint-Jeløy I - Lillestrøm SK  1-4 (0-1)
Kamptropp:
Jarik, Isak J, Harald, Nikolai, Sander, Ahil, Julian, Bendik, Anders, Trym AH, Philip, Martinus, Erlend, Trym BK og Tristan
Mål: Trym AH
Assists: Philip

Målsjanser: 7-9 (1-4)
Sjansefrekvens: 0,10 - 0,13
Sjansefordeling: 44% - 56%
Sjanseutnyttelse: 14% - 44%

Treningskamper mot Kråkerøy IL

KIL 2Søndag 18. mars 13:15
 Sprint-Jeløy II - Kråkerøy I  0-8 (0-4)
Kamptropp:
Jonas, Jarik, Åmund, Jørgen, Martinus, Eirik, Gustav, Håkon, Magnus S, Tristan, Erlend, Trym BK, Isak J, Anders og Trym AH
Mål: -
Assists: -
Målsjanser: 7-20  (5-9)
Sjansefrekvens: 0,10 - 0,29
Sjansefordeling: 26% - 74%
Sjanseutnyttelse: 0% - 40%

Søndag 18. mars 13:15
 Sprint-Jeløy III - Kråkerøy II  1-1 (0-0)
Kamptropp: Lukas, Ole, Baba, Oliver, Magnus P, Jesper, Gent, Isak W, Emre, Viktor, Adrian, Ahil, Kasper, Bendik og Sander
Mål: Kasper
Assists: Emre
Målsjanser: 13-17 (6-4)
Sjansefrekvens: 0,19 - 0,24
Sjansefordeling: 43% - 57%
Sjanseutnyttelse: 8% - 6%

Treninger i uke 11

11(11.3.) Vi legger opp til følgende treninger i uke 11:

Tirsdag 13. mars: Bellevue 16:00 - 17:15
Onsdag 14.mars: Bellevue 18:00 - 19:30 (Gruppe 1)
Onsdag 14. mars: Bellevue 19:30 - 21:00 (Gruppe 2)
Fredag 16. mars: Bellevue 18:00 - 19:30

Onsdagen deler gruppen i to for å få trent ellever på stor bane.
Gruppe 1: Lukas, Eskil, Kasper, Jesper, Adrian, Emre, Isak W, Gent, Baba, Viktor, Oliver, Magnus P, Ole og Kamilla
Gruppe 2: Jarik, Jonas, Anders, Harald, Isak J, Julian, Nikolai, Philip, Theodor, Åmund, Bendik, Sander, Trym AH, Jørgen, Martinus, Trym BK, Ahil, Erlend, Eirik, Gustav, Håkon, Magnus S og Tristan

Neste helg blir det nye treningskamper. På lørdag skal Lag 1 møte Lillestrøm (ellever) mens Lag 2 og Lag 3 skal få matching mot Kråkerøy sine to KM-lag. Info kommer i egen artikkel.

Vinterserie mot Frogner

frognerLørdag 10. mars 10:00
 Frogner Juniors - Sprint-Jeløy III    8-1 (2-0)  
Kamptropp:
Eskil, Adrian, Emre, Gent, Oliver, Magnus P, Ole, Erlend, Gustav, Isak W, Håkon, Eirik, Tristan og Martinus
Mål: Martinus
Assists: Emre
Målsjanser: 18-6 (11-4)
Sjansefrekvens: 0,26 - 0,09
Sjansefordeling: 75% - 25%
Sjanseutnyttelse: 44% - 17%

Les mer om Vinterserien og se oppdatert tabell HER

Treningskamper mot Ski IL

skiLørdag 10. mars 16:30
 Sprint-Jeløy I - Ski I  4-1 (2-0)
Kamptropp:
Jarik, Anders, Harald, Isak J, Julian, Nikolai, Philip, Theodor, Bendik, Sander, Trym AH , Jonas og Ahil
Mål: Nikolai x2, Philip og selvmål
Assists: Philip, Anders og Nikolai
Målsjanser: 15-8 (7-3)
Sjansefrekvens: 0,21 - 0,11
Sjansefordeling: 65% - 35%
Sjanseutnyttelse: 27% - 13%

Lørdag 10. mars 16:30
 Sprint-Jeløy II - Ski II  6-3  (5-1)
Kamptropp: Lukas, Martinus, Jørgen, Trym BK, Kamilla, Åmund, Tristan, Magnus S, Einar (06), Kristoffer (06) og Magne (06)
Mål: Kamilla x2, Magnus S, Martinus, Åmund og selvmål
Assists: Kristoffer x2
Målsjanser: 14-8 (8-4)
Sjansefrekvens: 0,20 - 0,11
Sjanseforeling: 64% - 36%
Sjanseutnyttelse: 43% - 38%

Gull og bronsje Sparebank1-Cup 2018

sj(5.3.) Gull og bronsje i Sparebank1-cup 2018
Våre gutter imponerte stort i årets Sparebank1-turnering.
Etter en to lange dager i Mossehallen hvor våre fire lag til sammen banket inn utrolige 124 !!! scoringer, kunne gutta slippe jubelen løs. To store pokaler ble med hjem til øya. Vi fikk med tre av fire lag inn i sluttspillet, og der forble alle lagene ubeseiret, hvis vi ser bort i fra internkampene vi måtte spille.
HER finner dere resultater og statistikk fra alle våre kamper.

Gullgutta i Sprint-cup

Treninger i uke 10

10(5.3.) Vi legger opp til følgende treninger i uke 10:

Tirsdag 6. mars: Bellevue 16:00 - 17:15
Onsdag 7. mars: Bellevue 19:15 - 21:00
Fredag 9. mars: Bellevue 18:00 - 19:30
Lørdag 10. mars: Kamper for alle tre lag (se egen sak)

Sparebank1-Cup 2018

sj(23.2. Oppdatert 27.2.) Første helgen i mars er det duket for Sprint-Jeløy sin egen cup i Mossehallen.
36 av våre spillere har meldt seg på årets andre innecup, og vi stiller nok en gang med fire lag.
Kampoppsett finner dere ved å klikke dere inn på turneringen under Cuper 2018 i hovedmenyen til venstre.
Spillerne er nå fordelt på de fire lagene.

Treninger i uke 9

9(23.2.) Vi legger opp til følgende treninger i uke 9:

Mandag 26. februar: Bellevue 18:00 - 19:30
Tirsdag 27. februar: Bellevue 16:00 - 17:15 Avlyst pga kulde
Onsdag 28. februar: Jeløy Folkehøyskole (inne) 18:00 - 19:30*
*Lag 3 og Lag 4 i Sprint-cupen.

Fredag 02. mars: Mossehallen 19:30 - 21:00**
**Lag 1 og Lag 2 i Sprint-cupen.
Foresatte må stille på dugnad (demontere vant ect) på søndag etter turnering kl 19:30 - 20:30.
Ta med elektrisk drill dere som har.

Treninger i uke 8

8(16.2.) Vi legger opp til følgende fellestreninger med G14 i vinterferien:

Tirsdag 20. februar: Bellevue 12:00 - 13:30
Onsdag 21. februar: Bellevue 12:00 - 13:30
Torsdag 22. febuar: Bellevue 12:00 - 13:30

Oppsett på egentreninger vil bli publisert på Spond i løpet av helgen.

Vi i trenerteamet ønsker alle en god vinterferie !