Kjøring til kampen på torsdag

Jeg kjører bussen til kampen mot HSV på torsdag, og alle gutta kan sitte på. Oppmøte på Bellevue kl. 16:20.

Geir

Treninger og kamper i uke 34

Treninger:
Mandag 17.08 kl 18:00 - 19:30 på Bellevue 7'er
Onsdag 19.08 kl 16:30 - 18:00 på Bellevue 7'er
Lørdag 20.08 kl 10:30 - 12:00 på Bellevue 7'er

Kamper:

Tir 18.08 kl 18:30 : Askim Blå - Sprint Sort  (Grøtvedt skole 7B
)
Lag: Bendik, Jonas, Sander, Julian, Jarik og Magnus
Trenere: Richard, Frode og Jon-Audun
Oppmøte: Askim kl 17:50


Ons 19.08 kl 17:00 : Sprint Blå - Øreåsen Hvit (Bellevue 5B2)
Lag: Baba, Ferdinand, Jarik, Magnus, Ahil, Eskhild, Ollis og Trym BK
Trenere: Kjetil, Jon-Audun og Nils
Oppmøte: Bellevue kl 16:30

Tor 20.08 kl 17:30 : HSV Pepperstad - Sprint Hvit  (Risil KG 5B1)
Lag: Isak, Trym BK, Adrian, Sebastian A, Håkon, Trym AH, Erlend og Oliver Z
Trenere: Geir, Vegard og Kai
Oppmøte: Risil kl 17:00




Treneroversikt i uke 26 og 27

Lørdag 20.06 kl 10:30: Thomas Race, Richard
Mandag 22.06 kl 16:30: Vegard Haslerud, Richard og Vegard
Tirsdag 23.06 kl 16:30: Roy Johansen, Kjetil og Thomas
Onsdag 24.06 kl 16:30: Vegard Haslerud, Vegard og Thomas
Torsdag 25.06 kl 16:30: Richard og Frode
Fredag 27.06 kl 10:30: Frode og Geir 
Mandag 29.06 kl 18:00: Simen Mathisen, Richard og Vegard
Tirsdag 30.06 kl 16:30: Kjetil Jensen og Thomas
Onsdag 01.07 kl 16:30: Ikke bestemt, Thomas, Vegard og Nils
Torsdag 02.07 kl 16:30: Jon Eirik Ødegaard, Kjetil og Nils
Lørdag 04.07 kl 10:30: Avslutning på Bellevue (Alle)

DIFFERENSIERT FOTBALLTILBUD FOR 05-GUTTA SOMMEREN 2015

Det er snart skoleferie og dermed også fotballferie for de fleste Sprint-gutta. Og vi har full forståelse for at det kan være sundt å ta en pause fra organisert idrett i feriemånedene for å få ladet batteriene frem mot en hektisk høstsesong. Så dette tilbudet går til de av våre mest ivrige spillere som ikke ønsker å ta ferie fra fotballtreninger riktig ennå.

Vi ønsker derfor å tilby differensierte fotballøkter også i uke 26 og uke 27. Treningene vil foregå 5 dager i uken til følgende tider:
- mandager kl 18:00 - 19:30 på Bellevue
- tirsdager kl 16:30 - 18:00 på Bellevue
- onsdager kl 16:30 - 18:00 på Bellevue
- torsdager kl 16:30 - 18:00 på Bellevue
- lørdager kl 10:30 til 12:00 på Bellevue

For å kartlegge og planlegge øktene med riktig antall trenerressurser samt å dele inn deltagerne i fornuftige treningsgrupper, trenger vi å vite hvilke spillere som kan tenke seg å være med.

Øktene vil bli ledet av trenerteam rundt 05-lagene til Ramberg og Refsnes, men vi jobber også med å få inn godt kvalifiserte eksterne trenerressurser på flere av øktene.

For påmelding gi beskjed til en av følgende kontaktpersoner innen fredag 19.juni:

Richard Aas: 913 98 338
Geir Moen: 472 92 958




Kamper uke 25

Tor 18.06 kl 18:30 : Sprint Sort - Moss Gul (Bellevue KG 7C)
Spillere: Isak, Jarik, Jonas, Julian, Magnus og Trym BK
Trenere: Richard, Vegard og Kjetil
Oppmøte: Bellevue kl 17:50

Tor 18.06 kl 17:00 : Sprint Hvit - Øreåsen Sort (Bellevue 5B2)
Spillere: Bendik, Eskhild, Håkon, Jarik, Magnus, Oliver Z, Sander og Trym AH
Trenere: Frode, Geir og Nils
Oppmøte: Bellevue kl 16:30


Fre 20.06 kl 18:00 : Moss Gul - Sprint Blå (KG)

Spillere: Ahil, Baba, Bendik, Ferdinand, Håkon, Oliver G, Sander og Sebastian A
Trenere: Frode og Geir
Oppmøte: Melløs KG kl 17:30


Treninger i uke 25:

Tirs 16.06 kl 16:30 - 18:00 på Bellevue 7'er (Frode, Jon-Audun og Vegard)
Lør 21.06 kl 10:30 - 12:00 på Bellevue (Richard, Gard og Kjetil)

Kamper uke 24

Tir 09.06 kl 18:15 : Holbøl 04 - Sprint Sort  (Tomterbanen KG 7A
Spilere: Magnus, Jarik, Isak, Jonas, Sander og Trym AH
Trenere: Frode, Vegard og Gard
Oppmøte: Tomterbanen kl 17:35
Adresse: Kråkstadveien 30, 1825 TOMTER


Ons 10.06 kl 17:30 : Råde Rød - Sprint Blå  (Råde Idpl 5A2) 
Spillere: Ahil, Baba, Eskhild, Ferdinand, Håkon, Jarik, Oliver Z og Trym BK
Trenere: Geir, Nils og Kjetil
Oppmøte: Råde Idrettsplass kl 17:00


Tor 11.06 kl 17:30 : Sprint Hvit - Drøbak-Frogn Dyrløkke (Bellevue 5B2) 

Spillere:
Adrian, Bendik, Erlend, Isak, Oliver G, Sebastian A, Julian og Magnus
Trenere: Vegard,
 Kai og Jon-Audun
Oppmøte:
Bellevue kl 17:00


Treninger i uke 23:

Man 09.06 kl 18:00 - 19:30 på Bellevue 7'er (Richard og Nils) bane bane ok
Tirs 10.06 kl 16:30 - 18:00 på Bellevue 7'er (Geir, Jon-Audun og Kjetil) ok, halv syverbane ledig
Lør 14.06 kl 10:30 - 12:00 på Bellevue (Frode og Kai)

Tirsdag 2. juni - Trening på Ramberg

Grunnet det herlige sommerværet er dagens trening flyttet inn i gymsalen på Ramberg (kl. 18:00 - 19:30).

Kamper uke 23

Ons 03.06 kl 17:30 : Sprint Framnes - Sprint Hvit (Bellevue 5B1) 
Spillere:
Adrian, Ahil, Bendik, Eskhild, Håkon, Sebastian A, Sander og Trym AH
Trenere:
Frode, Kai og Gard
Oppmøte:
Bellevue kl 17:00


Tor 04.06 kl 17:00 : Sprint Blå - Eika Krapfoss Grønn (Bellevue 5B1) 
Spillere: Baba, Bendik, Erlend, Ferdinand, Jarik, Oliver G, Magnus og Oliver Z
Trenere: Frode, Nils og Jørn
Oppmøte: Bellevue kl 16:30


Søn 07.06 kl 15:00 : Sprint Sort - Tune 04 (Bellevue 7'er) - Treningskamp 
Spilere: Magnus, Isak, Jonas, Julian og Trym BK
Trenere: Richard, Vegard, Kjetil og Jon-Audun
Oppmøte: Bellevue kl 14:20


Treninger i uke 23:

Tirs 02.06 kl 18:00 - 19:30 på Ramberg gymsal (Geir og Jon-Audun)
Ons 03.06 kl 17:00 - 18:30 på Bellevue  for (Richard og Vegard) OK, halv syverbane ledig
Tor 04.06 kl 16:30 - 18:00 på Bellevue 11'er  - Utgår pga ingen ledig bane
Lør 06.06 kl 10:30 - 12:00 på Bellevue (egentrening) 

Kamper uke 22

Ons 27.05 kl 17:30 : Sprint Blå - Kambo City (Bellevue 5B2)
Spillere:
Adrian, Baba, Ferdinand, Håkon, Magnus, Sander, Sebastian A og Trym AH
Trenere:
Frode, Jon-Audun og Gard
Oppmøte:
Bellevue kl 17:00

Ons 27.05 kl 18:45 : Øreåsen Hvit - Sprint Sort (Øreåsen KG)
Spilere: Bendik, Isak, Jarik, Jonas, Julian og Trym BK
Trenere: Richard, Vegard og Kjetil
Oppmøte: Øreåsen kl 18:05

Tor 28.05 kl 17:30 : Sprint Hvit - HSV Soon Svart (Bellevue 5B2) 
Spillere: Adrian, Ahil, Erlend, Eskhild, Håkon, Jarik, Ollis og Oliver Z
Trenere: Geir, Kai og Nils
Oppmøte: Bellevue kl 17:00



Treninger i uke 22:

Man 25.05 kl 10:30 - 12:00 på Bellevue 7'er (HT: Kai og Vegard)
Tirs 26.05 kl 16:30 - 18:00 på Bellevue 7'er for (HT: Geir og Vegard) - Ok, bane er ledig.
Tor 21.05 kl 16:30 - 18:00 på Bellevue 11'er (HT: Frode) - Utgår pga kamp / avreise Ö-Bollen

Trening 2. Pinsedag(mandag 25.05) kl 10.30

Trening for de som har mulighet kl 10.30 mandag 25.05. Vel møtt:-) Kai Roger & Vegard

Kamper uke 21

Uke 21:
Man 18.05 kl 17:00 : Larkollen - Sprint Blå (Park Lane 5B1) 
Spillere:
Jonas, Sander, Adrian, Håkon, Erlend, Sebastian, Oliver G og Baba
Trenere:
Frode, Geir og Kai
Oppmøte: 
Park Lane i Larkollen kl 16:30

Ons 20.05 kl 17:30 : Sprint Hvit - Vansjø/Svinndal Sort (Bellevue 5C1) 
Spilere: Jarik, Bendik, Eskhild, Ahil, Oliver Z, Ferdinand, Trym BK og Julian
Trenere: Richard, Kjetil og Nils
Oppmøte: Bellevue kl 17:00

Tor 21.05 kl 18:15 : Sprint Sort - Råde Hvit (Bellevue 7A) 
Spillere: Magnus, Isak, Julian, Trym AH og Trym BK
Trenere: Richard, Vegard, Kjetil og Gard
Oppmøte: Bellevue kl 17:35



Treninger i uke 21:

Man 18.05 kl 18:00 - 19:30 på Bellevue 7'er (HT: Richard) - Ok, ledig bak mål på elleverbanen pga nierkamp.
Tirs 19.05 kl 16:30 - 18:00 på Bellevue 7'er for (HT: Geir) - Ok, halve syverbane er ledig.
Tor 21.05 kl 16:30 - 18:00 på Bellevue 11'er (HT: Frode) - Ok, bane ledig
Lør 23.05 kl 10:30 - 12:00 på Bellevue (HT: Alle) - Ok, bane ledig (vi trener på syver før Ö-Bollen)

Kamper uke 20

Uke 20:
Tir 12.05 kl 17:00 : Sprint Rød 04 - Sprint Sort  (Bellevue 7A) 
Spillere: Magnus, Bendik, Isak, Jonas, Julian
Trenere: Thomas, Jon-Audun, Vegard og Frode
Oppmøte: Bellevue kl 16:20


Tir 12.05 kl 17:30 : Sprint Blå - Ekholt Blå (Bellevue 5B2) 
Spillere: Adrian, Erlend, Eskhild, Ferdinand, Jarik, Oliver G, Trym AH og Trym BK
Trenere: Kai, Nils, Kjetil og Gard
Oppmøte: Bellevue kl 17:00


Ons 13.05 kl 17:40 : Ås Blå - Sprint Hvit  (Ås KG mini 5B) 
Spillere: Ahil, Baba, Håkon, Isak, Jonas, Magnus, Oliver Z og Sander
Trenere: Frode, Geir og Vegard
Oppmøte: Bellevue kl 16:30 for felles kjøring. Geir stiller med buss for spillere.


Treninger i uke 20:

Man 11.05 kl 18:00 - 19:30 på Bellevue (HT: Richard) - Utgår de ingen bane er tilgjengelig
Tirs 12.05 kl 16:30 - 18:00 på Bellevue for (HT: Geir) - Utgår da kun 4 spillere ikke har kamp denne dagen.
Tor 14.05 kl 10:30 - 12:00 på Bellevue (HT: Frode) - Ok, bane ledig
Lør 16.05 kl 10:30 - 12:00 på Bellevue (HT: Richard) - Ok, bane ledig