Adidas Cup lørdag 20. mai

oppegårdLørdag 20. mai 13:30
 Sprint Sort - Oppegård G13  0-1 (0-0) 
Kamptropp:
Jarik, Julian, Theodor, Sander, Jonas, Isak NJ, Harald, Philip, Nikolai, Åmund, Anders og Bendik
Trener:
Richard og Thomas

Seriekamper uke 20

Mandag 15. mai 18:30
ail  Ekholt Rød - Sprint Grønn  3-6 (0-2) 

Kamptropp:
 Eskil, Håkon, Viktor N, Jesper, Johannes, Emre, Magnus S, Erik-José, Adrian, Markus og Trym AH
Trenere: Geir N og Kai R
Mål:
 Trym AH x5 og Magnus S
Assists: Erik-José, Markus, Trym AH og Magnus S x2

mfkTirsdag 16. mai 18:30  UTSATT
  Sprint Blå - Moss Sort 
Kamptropp:

Torsdag 18. mai 18:30
eika  Eika - Sprint Sort  2-4 (1-3) 
Kamptropp: 
Jarik, Sander, Theodor, Bendik, Isak NJ, Åmund, Anders, Julian, Martinus, Nikolai, Harald, Philip og Jonas
Trenere:
Richard og Frode
Mål: Philip x2, Jonas og Nikolai
Assists:
Åmund, Philip og Nikolai

Fredag 19. mai 18:00
sj  Sprint Hvit - Sprint 04.3  2-3 (1-1)
Kamptropp: Lukas, Martinus, Kasper, Trym BK, Jørgen, Eirik, Tristan, Håkon, Erlend, Ahil, Adrian, Trym AH og Gustav 
Trenere: Geir My og Henning
Mål: Kasper og Trym AH
Assist:
Trym BK

Treninger i uke 20

20(12.5) Vi legger opp til følgende aktiviteter i uke 20:

Mandag 15. mai: Refsnesbanen (halv bane) 17:00 - 18:40
Tirsdag 16. mai: Bellevue (7er) 16:30 - 18:00 (NB - Tidspunkt endret pga A-kamp)
Lørdag 20. mai: Refsnesbanen (hel bane) 11:20 - 13:00

Seriekamper uke 19

Mandag 8. mai 18:30
ail Sprint Grønn - Ås Rød 
3-10 (0-8)
Kamptropp:
Lukas, Adrian, Viktor N, Jesper, Johannes, Magnus P, Oliver G, Ahil, Gustav, Eirik og Magnus S
Trenere:
Geir N, Kai Roger og Lars K
Mål: Gustav og Magnus x2
Assist: Ahil x2 og Johannes

Mandag 8. mai 19:15
soon  HSV Soon Rød - Sprint Blå  2-1 (1-1)
Kamptropp:
Jonas, Niklas, Baba, Ole, Shameel, Leon, Erik-José, Emre, Gent, Isak WK, Mats og Jørgen
Trenere: Ole og Frode
Mål: Gent

Onsdag 10. mai 18:30
asil  Ås 3 - Sprint Hvit  3-2 (1-1)
Kamptropp:
Eskil, Trym AH, Martinus, Kasper, Trym BK, Eirik, Magnus S, Tristan, Håkon, Erlend, Ahil, Markus og Gustav
Trenere:
Geir M, Henning og Jon-Audun
Mål: Kasper og Trym BK
Assists:
Håkon og Magnus S

Torsdag 11. mai 18:45
gif  Sprint Sort - Greåker  2-2 (2-1)
Kamptropp: Jarik, Anders, Åmund, Julian, Isak J, Harald, Philip, Jonas, Sander, Nikolai, Theodor, Bendik og Jørgen
Trenere: Richard og Frode
Mål: Harald og Julian
Assists:
Nikolai og Harald

Treninger i uke 19

19(5.5 Oppdatert 12.5) Vi legger opp til følgende aktiviteter i uke 19:

Mandag 8. mai: Refsnesbanen (halv bane) 17:00 - 18:40
Tirsdag 9. mai: Bellevue (11er halv bane) 17:50 - 19:30
Onsdag 10. mai: Refsnesbanen (halv bane) 17:50 - 19:30
Lørdag 13. mai: Refsnesbanen Bellevue 11:20 - 13:00 10:30 - 12:00

Siste delbetaling til treningsleiren

DK-button(20.4 - 30.4 - 9-5 - Oppdatert 11.5) Fredag 28. april er fristen for siste delbetaling til treningsleiren i Skagen. Det er 43 spillere som skal delta og totalprisen pr. spiller er 2900 kroner. Mer info om turen kommer etter hvert. Under ser du hvilket beløp som er registrert på den enkelte spiller.

Les mer: Siste delbetaling til treningsleiren

Seriekamper uke 18

Tirsdag 2. mai 19:00
rygge Sprint Blå - Rygge 
7-12 (0-4)
Kamptropp:
Lukas, Gent, Oliver G, Emre, Erik-José, Magnus P, Leon, Shameel, Ole, Baba, Niklas, Martinus og Erlend
Trenere:
Ole og Henning
Mål: Baba x3, Martinus x2 og Niklas x2
Assists:
Emre x2, Erlend, Martinus og Shameel

Onsdag 3. mai 18:45
ørjeSprint Hvit - Ørje G13  1-5 (1-4)
Kamptropp:
Jonas, Jørgen, Martinus, Kasper, Trym BK, Eirik, Magnus S, Tristan, Håkon, Erlend, Ahil, Gustav og Bendik
Trenere: Geir Mykle, Henning og Jon-Audun
Mål: Bendik

Torsdag 4. mai 17:00
askim Askim G13 - Sprint Sort  3-3 (1-0)
Kamptropp:
Jarik, Sander, Theodor, Bendik, Isak NJ, Julian, Nikolai, Åmund, Anders, Trym AH, Harald, Jonas og Philip
Trenere:
Richard og Frode
Mål: Theodor, Philip og Åmund
Assists:
Åmund og Anders

Torsdag 4. mai 18:30
dfi Drøbak-Frogn Grønn - Sprint Grønn  2-6 (0-3)
Kamptropp: Eskil, Markus, Adrian, Johannes, Isak WK, Jesper, Viktor N, Gent, Magnus P, Jørgen og Kasper
Trenere: Geir N og Kai Roger
Mål: Viktor, Jesper, Kasper x3 og Jørgen
Assists:
Markus, Jørgen og Adrian

Adidas Cup søndag 30. april

jardarSøndag 30. april 13:30
 Vind IL - Sprint Sort  2-4 (1-2)
Kamptropp:
Jarik, Sander, Theodor, Jonas, Isak NJ, Åmund, Julian, Harald, Nikolai, Anders, Håkon og Phillip
Trener:
Richard og Frode
Mål: Philip x2, Harald (straffe) og Jonas
Assists: Julian, Åmund og Harald

Les mer: Adidas Cup søndag 30. april

Treninger i uke 18

18(28.4) Vi legger opp til følgende aktiviteter i uke 18:

Mandag 1. mai: Refsnesbanen (halv bane) 17:00 - 18:40 - (Alle)
Tirsdag 2. mai: Bellevue (11er halv bane) 17:50 - 19:30 - (Grønn, Hvit og Sort)
Onsdag 3. mai: Refsnesbanen (halv bane) 17:50 - 19:30 - (Grønn, Blå og Sort*)
Lørdag 6. mai: Refsnesbanen (hel bane) 11:20 - 13:00 - (Alle)

Torsdagstreningen utgår foreløpig da vi ikke har tilgjengelige trenerressurser.
*Onsdagstreningen er kampforberedende økt for Sort.

Seriekamper uke 17

hsvMandag 24. april 18:30
 Sprint Grønn - HSV Soon Blå 
7-9 (1-6)
Kamptropp:
Lukas, Jørgen, Martinus, Kasper, Eirik, Tristan, Adrian, Johannes, Isak WK, Jesper og Viktor N
Trenere:
 Geir Nodland og Henning
Mål: Martinus x2, Kasper x2, Jørgen x2 og Adrian

Mandag 24. april 19:00
øil Øreåsen Sort - Sprint Blå  11-1 (7-0)
Kamptropp:
Eskil, Jonas, Gent, Oliver G, Emre, Erik-José, Magnus P, Leon, Shameel, Ole, Baba og Niklas
Trenere: Ole og Karl Erik
Mål: Gent

Onsdag 26. april 18:15
hsv HSV G13.3 - Sprint Hvit  1-3 (0-2)
Kamptropp: 
Jarik, Trym AH, Isak J, Sander, Trym BK, Magnus S, Håkon, Erlend, Gustav, Ahil, Even 06 og Markus
Trenere:
Geir Mykle og Jon-Audun
Mål: Even x2 og Trym AH
Assists:
Jarik, Magnus S og Sander

Torsdag 27. april 17:15
tune Sprint Sort - Tune G13  3-4 (1-2)
Kamptropp: Jarik, Julian, Anders, Åmund, Bendik, Martinus, Isak NJ, Harald, Philip, Nikolai, Theodor, Jonas og Sander
Trenere: Richard og Frode
Mål: Philip x2 og Martinus
Assists: Nikolai, Åmund, Harald og Theodor

Treninger i uke 17

17(21.4) Vi legger opp til følgende aktiviteter i uke 17:

Mandag 24. april: Refsnesbanen (halv bane) 17:00 - 18:40 - (Hvit og Sort)
Tirsdag 25. april: Bellevue (11er halv bane) 17:50 - 19:30 - (Alle)
Onsdag 26. april: Refsnesbanen (halv bane) 17:50 - 19:30 - (Grønn, Blå og Sort)
Lørdag 29. april: Refsnesbanen (hel bane) 11:20 - 13:00 - (Alle)

Torsdagstreningen utgår foreløpig da vi ikke har tilgjengelige trenerressurser.