Terminliste 2018

NOVEMBER
Mandag 13. november
•  Spillermøte og oppstart 2018-sesongen

Lørdag 18. november

•  Treningskamper mot Ørn-Horten (Nivå 1 og Nivå 2)
Lørdag 25. november
•  Treningskamp mot Moss FK (Nivå 3)


DESEMBER
Torsdag 7. desember
•  Treningskamper mot Sprint 04 (Nivå 1 og 2/3)

Mandag 18. desember

•  Siste obligatoriske trening før juleferie



JANUAR
Tirsdag 2.januar
•  Første trening etter juleferie
Søndag 7.januar

•  Treningskamp borte mot Fornebu på Nesøya kl 13:00 (11'er Nivå 1)
Onsdag 10.januar
•  Treningskamp borte mot Slitu på Mysen KG (Nivå 2)
Søndag 14.januar kl 11:30
•  Vinterserie mot Skedsmo Trg1-II på Torshov KG (Nivå 3)

Lørdag 20.januar kl 13:00 på Bellevue
•  Treningskamp mot Moss FK (Nivå 1)
Lørdag 20.januar kl 14:30 på Bellevue
•  Treningskamper mot Moss FK (Nivå 2 og 3)

Søndag 28.januar kl 13:00

•  Vinterserie mot Fjellhamar II på Torshov (Nivå 2)



FEBRUAR
Lørdag 3.februar - søndag 4. februar
•  MFK BDO Cup i Mossehallen (4 lag)
Lørdag 10.februar kl 12:15 på Bellevue?
•  Treningskamp hjemme mot Nesodden (Nivå 1 og 3)
Lørdag 10. februar kl 13:00
•  Vinterserie mot Nordstrand II på Torshov KG (Nivå 2)



MARS
Lørdag 3.mars - søndag 4. mars
•  Sprint Cup i Mossehallen
Lørdag 10.mars kl 16:30 på Bellevue
•  Treningskamper hjemme mot Ski IL (Nivå 1 og 2/3)
Lørdag 10.mars kl 10:00
•  Vinterserie mot Frogner Juniores på Torshov KG (Nivå 2/3)
Lørdag 17.mars kl 13:00 - 15:00
•  Treningskamp mot Lillestrøm SK (Nivå 1)
Søndag 18.mars kl 13:00
•  Treningskamper mot Kråkerøy (Nivå 2 og 3)


APRIL
Onsdag 4.april kl 19:15
•  Adidascup mot Høybråten og Stovner på Bellevue (Nivå 1)
Lørdag 7.april kl 14:30
•  Vinterserie mot Klemetsrud II på Fjellhamar stadion (Nivå 3)
Onsdag 11.april kl 19:30
•  Adidascup mot Lambertseter på Bellevue (Nivå 1)
Søndag 15.april kl 15:00-17:00
•  Treningskamp på Bellevue moot HSV ? (Nivå 2 og 3)
Torsdag 19.april kl 18:30
•  Seriekamp mot Trosvik på Bellevue (Lag 2)
•  Seriekamp mot Tune II på Tunebanen (Lag 3)
Fredag 20.april kl 18:30
•  Seriekamp mot HSV II på Vestby Arena (Lag 1)
Tirsdag 24.april kl 19:30
•  Seriekamp mot Kråkerøy II på Refsnesbanen (Lag 1)
Torsdag 26.april kl 18:30
•  Seriekamp mot Lervik på Manstad KG (Lag 2)
•  Seriekamp mot Tistedalen II på Bellevue (Lag 3)

Fredag 27.april - søndag 29.april
•  Macron Eliteturnering i Notodden (Nivå 1)



MAI
Onsdag 2.mai kl 18:30
•  Seriekamp mot Greåker/YIF på Moa KG (Lag 3)
Onsdag 2.mai kl 19:45
•  Seriekamp mot Gresvik på Bellevue (Lag 2)
Torsdag 3.mai kl 18:30
•  Seriekamp mot Råde IL på Bellevue (Lag 1)
Lørdag 5.mai - søndag 6.mai
•  Kiwi Grønn Cup Skedsmo (Nivå 3)
Mandag 7.mai kl 18:30
•  Adidascup mot Trosvik på Merkurbanen (Nivå 1)
Onsdag 9.mai kl 18:30
•  Seriekamp mot Østsiden på Bellevue KG (Lag 3)
Onsdag 9.mai kl 19:45
•  Seriekamp mot Drøbak Frogn III på Bellevue (Lag 2)
Torsdag 10.mai - søndag 13.mai
•  Holmen Elite Tournament (Nivå 1 og 2)
Onsdag 16.mai kl 19:45
•  Seriekamp mot Berg på Berg st KG (Lag 3)
Onsdag 16.mai kl 20:00
•  Seriekamp mot Moss FK på Melløs KG (Lag 1)
Søndag 20.mai kl 18:30
•  Seriekamp mot Kråkerøy på Kråkerøy st KG (Lag 2)
Mandag 21.mai kl 18:30
•  Seriekamp mot Drøbak-Frogn på Bellevue (Lag 1)
Onsdag 23.mai kl 18:30
•  Seriekamp mot Varteig på Refsnesbanen (Lag 3)
Torsdag 24.mai kl 18:30
•  Adidascup mot Nordstrand på Hallager KG (Nivå 1)
Onsdag 30.mai kl 19:45
•  Adidascup mot Skeid på Bellevue (Lag 1)

JUNI
Tirsdag 5.juni kl 18:30
•  Seriekamp mot Ås på Bellevue (Lag 1)
Onsdag 6.juni kl 18:15
•  Seriekamp mot Kråkerøy III på Bellevue (Lag 3)
Torsdag 7.juni kl 18:30
•  Seriekamp mot Tune på Bellevue (Lag 2)
Mandag 11.juni kl 18:30
•  Seriekamp borte mot Torp på Torp idrettsplass (Lag 3)
Torsdag 14.juni kl 17:00
•  Seriekamp mot DFI 2 på Seiersten stadion (Lag 2)
Torsdag 14.juni kl 18:30
•  Seriekamp mot Skogstrand II på Skogstrandbanen KG (Lag 3)
Fredag 15.juni kl 18:30
•  Seriekamp mot Askim FK på Askim KG (Lag 1)
Torsdag 21.juni kl 18:30
•  Seriekamp mot Tune på Bellevue (Lag 2)
Fredag 22.juni kl 18:00
•  Seriekamp mot Moss FK på Melløs
Fredag 22.juni kl 18:00 - 22:30
•  Sommerfest for gutta


JULI
Søndag 15.juli - lørdag 21.juli
•  Gothia Cup (Nivå 1 og 2)

AUGUST
Onsdag 22.august kl 18:30
•  Seriekamp mot Tune II på Bellevue (Lag 3)
Onsdag 29.august kl 18:30
•  Seriekamp mot Tistedalen II på Tistedalen st KG (Lag 3)

SEPTEMBER
Mandag 3.september kl 18:30
•  Seriekamp mot Greåker/YIF på Bellevue (Lag 3)
Torsdag 13.september kl 18:30
•  Seriekamp mot Østsiden på Østsiden KG (Lag 3)
Torsdag 20.september kl 18:30
•  Seriekamp mot Berg på Refsnesbanen (Lag 3)
Fredag 21.september - søndag 23.september
•  Eventuelt finalespill i Adidascup på Gjøvik (Nivå 1)
Onsdag 26.september kl 17:30
•  Seriekamp mot Varteig på Varteig Idp (Lag 3)

OKTOBER
Mandag 8.oktober kl 18:30
•  Seriekamp mot Torp på Bellevue (Lag 3)
Onsdag 17.oktober kl 18:30
•  Seriekamp mot Kråkerøy III på Kråkerøy st KG (Lag 3)
Onsdag 24.oktober kl 18:30
•  Seriekamp mot Skogstrand på Bellevue (Lag 3)

NOVEMBER


DESEMBER