G13/14 - AVDELING 5

Vi har havnet i avdeling med følgende lag:

skogstrandtortbegbyerwuytueruyrtyrj


Sprint-Jeløy G13.3
Berg G13/14
Greåker/YIF G13.1 Har også trukket laget sitt
Kråkerøy G13.3
Skogstrand G13.2
Tistedalen G13/14
Tune G13/14.1
Torp G13/14.1
Varteig G14 Blå
Østsiden G14  Erstattet av Begby II

 


 

Pos

Lag

K

V

U

T

+  

-

MF

P

1

Tistedalen II

8

7

1

0

57

13

44

22

2

Tune II

7

5

0

2

30

8

22

15

3

Varteig

7

5

0

2

33

20

13

15

4

Torp

7

5

0

2

26

21

5

15

5

Sprint-Jeløy III

8

4

0

4

20

30

-10

12

6

Kråkerøy III

7

2

1

4

22

22

0

7

7

Begby II

4

1

0

3

13

22

-9

3

8

Skogstrand II

6

1

0

5

13

32

-19

3

9

Berg

8

0

0

8

20

66

-56

0


 

* Vår 8-0 seier over Greåker/YIF er ikke medtatt i tabellen over

 




Dato

Dag

Tid

Hjemmelag

Bortelag

Bane

Resultat

24.04.2018

tirsdag

17:30

Østsiden

Torp

Østsiden KG 9er A

11 - 0

19.04.2018

torsdag

18:30

Tistedalen 2

Skogstrand 2

Tistedalen KG 9er A

7 - 2

19.04.2018

torsdag

18:30

Greåker /YIF

Kråkerøy 3

Moa KG 9er A

1 - 3

19.04.2018

torsdag

18:30

Berg

Varteig

Berg st KG 9er A

2 - 14

19.04.2018

torsdag

18:30

Tune 2

Sprint-Jeløy 4

Tunebanen KG Ny 9er

9 - 0

25.04.2018

onsdag

18:30

Skogstrand 2

Greåker /YIF

Skogstrandbanen KG 9er A

3 - 4

26.04.2018

torsdag

18:30

Torp

Berg

Torp Idp. KG 9er B

10 - 6

26.04.2018

torsdag

18:30

Sprint-Jeløy 4

Tistedalen 2

Bellevue KG 9er B

3 - 5

26.04.2018

torsdag

18:30

Tune 2

Varteig

Varteig Ipl 9er A

0 - 2

30.04.2018

mandag

18:30

Berg

Kråkerøy 3

Berg st KG 9er A

2 - 8

02.05.2018

onsdag

18:30

Greåker /YIF

Sprint-Jeløy 4

Moa KG 9er A

0 - 8

03.05.2018

torsdag

18:30

Torp

Varteig

Varteig Ipl 9er A

2 - 1

03.05.2018

torsdag

18:30

Tune 2

Tistedalen 2

Tunebanen KG Ny 9er

2 - 4

08.05.2018

tirsdag

18:30

Kråkerøy 3

Varteig

Kråkerøy st 2 9er B

1 - 3

10.05.2018

torsdag

18:30

Sprint-Jeløy 4

Begby

Refsnesbanen

4 - 3

09.05.2018

onsdag

18:30

Skogstrand 2

Berg

Skogstrandbanen KG 9er A

5 - 3

10.05.2018

torsdag

18:30

Torp

Tune 2

Torp Idp. KG 9er B

1 - 4

10.05.2018

torsdag

18:30

Tistedalen 2

Greåker /YIF

Tistedalen st 9er A

10 - 1

16.05.2018

onsdag

19:45

Berg

Sprint-Jeløy 4

Berg st KG 9er A

2 - 4

04.06.2018

mandag

20:00

Varteig

Skogstrand 2

Varteig Ipl 9er A

7 - 1

16.05.2018

onsdag

18:30

Torp

Kråkerøy 3

Torp Idp. KG 9er B

4 - 1

17.05.2018

torsdag

18:30

Begby 2

Tistedalen 2

Østsiden KG 9er A

1- 14

16.05.2018

onsdag

18:30

Tune 2

Greåker /YIF

Tunebanen KG Ny 9er

5 - 3

23.05.2018

onsdag

18:30

Kråkerøy 3

Tune 2

Kråkerøy st 2 9er B

0 - 5

23.05.2018

onsdag

18:30

Sprint-Jeløy 4

Varteig

Refsnesbanen KG 9er A

1 - 6

24.05.2018

torsdag

18:30

Tistedalen 2

Berg

Tistedalen st 9er A

7 - 1

24.05.2018

torsdag

18:30

Skogstrand 2

Torp

Skogstrandbanen KG 9er A

3 - 4

30.05.2018

onsdag

18:30

Varteig

Tistedalen 2

Varteig Ipl 9er A

0 - 13

30.05.2018

onsdag

18:30

Kråkerøy 3

Skogstrand 2

Kråkerøy st 2 9er B

9 - 1

11.06.2018

mandag

18:30

Torp

Sprint-Jeløy 4

Torp Idp. KG 9er B

4 - 2

31.05.2018

torsdag

18:30

Begby

Tune 2

Begby KG

0 - 1

06.06.2018

onsdag

18:15

Sprint-Jeløy 4

Kråkerøy 3

Bellevue KG 9er B

4 - 0

06.06.2018

onsdag

18:30

Berg

Begby

Berg st

3 - 9

06.06.2018

onsdag

18:30

Tistedalen 2

Torp

Tistedalen st 9er A

4 - 1

07.06.2018

torsdag

18:30

Tune 2

Skogstrand 2

Tunebanen KG Ny 9er

 

13.06.2018

onsdag

18:30

Kråkerøy 3

Tistedalen 2

Kråkerøy st 2 9er B

3 - 3

13.06.2018

onsdag

18:30

Begby 2

Varteig

Begby KG

 

14.06.2018

torsdag

18:30

Skogstrand 2

Sprint-Jeløy 4

Skogstrandbanen KG 9er A

1 - 2

14.06.2018

torsdag

18:30

Berg

Tune 2

Berg st KG 9er A

1 - 9

14.06.2018

torsdag

18:30

Varteig

Østsiden

Varteig Ipl 9er A

 

22.08.2018

onsdag

18:30

Sprint-Jeløy 4

Tune 2

Bellevue KG 9er B

 

22.08.2018

onsdag

18:30

Skogstrand 2

Tistedalen 2

Skogstrandbanen KG 9er A

 

22.08.2018

onsdag

18:30

Varteig

Berg

Varteig Ipl 9er A

 

22.08.2018

onsdag

18:30

Kråkerøy 3

Greåker /YIF

Kråkerøy st 2 9er B

 

23.08.2018

torsdag

18:30

Torp

Østsiden

Torp Idp. KG 9er B

 

29.08.2018

onsdag

18:30

Greåker /YIF

Skogstrand 2

Moa KG 9er A

 

29.08.2018

onsdag

18:30

Tistedalen 2

Sprint-Jeløy 4

Tistedalen st 9er A

 

30.08.2018

torsdag

18:30

Berg

Torp

Berg st KG 9er A

 

30.08.2018

torsdag

18:30

Tune 2

Varteig

Tunebanen KG Ny 9er

 

30.08.2018

torsdag

18:30

Østsiden

Kråkerøy 3

Østsiden KG 9er A

 

03.09.2018

mandag

18:30

Sprint-Jeløy 4

Greåker /YIF

Bellevue KG 9er A

 

03.09.2018

mandag

18:30

Tistedalen 2

Tune 2

Tistedalen st 9er A

 

05.09.2018

onsdag

18:30

Kråkerøy 3

Berg

Kråkerøy st 2 9er B

 

06.09.2018

torsdag

18:30

Torp

Varteig

Torp Idp. KG 9er B

 

06.09.2018

torsdag

18:30

Skogstrand 2

Østsiden

Skogstrandbanen KG 9er A

 

12.09.2018

onsdag

18:30

Varteig

Kråkerøy 3

Varteig Ipl 9er A

 

12.09.2018

onsdag

18:30

Greåker /YIF

Tistedalen 2

Moa KG 9er A

 

12.09.2018

onsdag

18:30

Berg

Skogstrand 2

Berg st KG 9er A

 

13.09.2018

torsdag

18:30

Østsiden

Sprint-Jeløy 4

Østsiden KG 9er A

 

13.09.2018

torsdag

18:30

Tune 2

Torp

Tunebanen KG Ny 9er

 

19.09.2018

onsdag

18:15

Kråkerøy 3

Torp

Kråkerøy st 2 9er B

 

20.09.2018

torsdag

18:00

Tistedalen 2

Østsiden

Tistedalen st 9er A

 

20.09.2018

torsdag

18:30

Sprint-Jeløy 4

Berg

Refsnesbanen KG 9er A

 

20.09.2018

torsdag

18:30

Greåker /YIF

Tune 2

Moa KG 9er A

 

20.09.2018

torsdag

18:30

Skogstrand 2

Varteig

Skogstrandbanen KG 9er A

 

26.09.2018

onsdag

17:30

Varteig

Sprint-Jeløy 4

Varteig Ipl 9er A

 

26.09.2018

onsdag

18:30

Berg

Tistedalen 2

Berg st KG 9er A

 

27.09.2018

torsdag

18:30

Tune 2

Kråkerøy 3

Tunebanen KG Ny 9er

 

27.09.2018

torsdag

18:30

Torp

Skogstrand 2

Torp Idp. KG 9er B

 

27.09.2018

torsdag

18:30

Østsiden

Greåker /YIF

Østsiden KG 9er A

 

08.10.2018

mandag

18:30

Sprint-Jeløy 4

Torp

Bellevue KG 9er B

 

10.10.2018

onsdag

18:30

Skogstrand 2

Kråkerøy 3

Skogstrandbanen KG 9er A

 

10.10.2018

onsdag

18:30

Greåker /YIF

Berg

Moa KG 9er A

 

10.10.2018

onsdag

18:30

Tistedalen 2

Varteig

Tistedalen KG 9er A

 

11.10.2018

torsdag

18:30

Østsiden

Tune 2

Østsiden KG 9er A

 

17.10.2018

onsdag

18:30

Kråkerøy 3

Sprint-Jeløy 4

Kråkerøy st KG 9er B

 

18.10.2018

torsdag

18:30

Torp

Tistedalen 2

Torp Idp. KG 9er B

 

18.10.2018

torsdag

18:30

Berg

Østsiden

Berg st KG 9er A

 

18.10.2018

torsdag

18:30

Skogstrand 2

Tune 2

Skogstrandbanen KG 9er A

 

20.10.2018

lørdag

14:00

Varteig

Greåker /YIF

Varteig Ipl 9er A

 

24.10.2018

onsdag

18:30

Greåker /YIF

Torp

Moa KG 9er A

 

24.10.2018

onsdag

18:30

Tistedalen 2

Kråkerøy 3

Tistedalen KG 9er A

 

24.10.2018

onsdag

18:30

Sprint-Jeløy 4

Skogstrand 2

Bellevue KG 9er A

 

25.10.2018

torsdag

18:30

Tune 2

Berg

Tunebanen KG Ny 9er

 

25.10.2018

torsdag

18:30

Østsiden

Varteig

Østsiden KG 9er A