Sprint-Cup 2018

sb1SPAREBANK1 GUTTECUP 2018
Vi stiller med fire lag i årets SpareBank1 Guttecup som spilles i Mossehallen helgen 3.-4. mars.
Totalt er 24 lag påmeldt i vår klasse, fordelt i seks puljer à fire lag. De to beste lagene i hver pulje, går videre til sluttspill på søndag.


PULJE B

nebknsjNesøya I - Sprint-Jeløy II  0-9 
Mål:
Trym AH x4, Åmund x2, Isak J, Kamilla og Jørgen
Assists: Gustav x2, Åmund x2, Jørgen, Kamilla, Isak J og Martinus
 
Sprint-Jeløy II - Ekholt II  9-0 
Mål:
Trym AH x3, Isak J x2, Kamilla x2, Åmund x2 og Gustav
Assists: Åmund x3, Trym AH x2 og Jonas

Sprint-Jeløy II - Nesodden III  6-2  
Mål:
Isak J x2, Åmund x2 og Trym AH x2
Assists: Trym AH x2, Åmund og Martinus

Lag: Jonas, Isak J, Åmund, Trym AH, Jørgen, Martinus, Trym BK, Gustav, Kamilla (kun lørdag) og Erlend (kun sluttspillet på søndag)
Lagleder: Johan


sjvskrmPULJE C

Kråkerøy IV - Sprint-Jeløy III  3-2  
Mål:
Emre og Oliver
Assists: Erlend og Emre

Sprint-Jeløy III - Moss FK I  1-4  
Mål:
Erlend
Assists: Jesper

Vansjø/Svinndal II - Sprint-Jeløy III  1-3  
Mål:
Adrian x2 og Erlend
Assists:
Emre x2

Laguttak: Eskil, Ahil, Erlend, Håkon, Adrian, Jesper, Oliver, Ole og Emre
Lagleder: Håkon


ksjmfknPULJE E

Moss FK II - Sprint-Jeløy IV  6-0  
Mål:
-
Assists: -

Nesodden I - Sprint-Jeløy IV  0-6  
Mål:
Kasper x2, Magnus S x2, Gent og Baba
Assists:
Jonas og Magnus P

Sprint-Jeløy IV - Kråkerøy III  4-1  
Mål:
Jonas x2, Kasper og Magnus P
Assists: Tristan x2 og Magnus S

Laguttak: Lukas, Kasper, Eirik, Magnus S, Tristan, Gent, Magnus P, Baba og Jonas
Lagleder: Ole


mrilsjnPULJE F

Sprint-Jeløy I - Nesøya II  17-0  
Mål:
Julian x4, Bendik x3, Sander x3, Philip x2, Anders x2, Nikolai x2 og Theodor
Assists: Theodor x3, Julian x2, Philip x2, Bendik, Nikolai og Harald

Rygge I - Sprint-Jeløy I  1-12  
Mål:
Anders x3, Nikolai x2, Harald x2, Philip x2, Bendik, Theodor og Sander
Assists: Julian x2, Philip x2 og Bendik

Sprint-Jeløy I - Moss FK IV  3-2  
Mål:
Julian, Philip og Anders
Assists: Bendik og Theodor

Laguttak: Jarik, Harald, Anders, Julian, Nikolai, Philip, Theodor, Sander og Bendik
Lagleder: Roy


A-Sluttspill - søndag 4.mars

1/8-FINALER
Sprint-Jeløy I - Kråkerøy I  12-2  
Mål: Philip x4, Bendik x2, Theodor x2, Anders x2, Harald og Nikolai
Assists: Julian x5, Anders x2, Bendik, Sander, Nikolai og Philip

Moss FK I - Sprint-Jeløy IV  0-6  
Mål: Jonas x2, Magnus S, Gent, Eirik og Kasper
Assists: Eirik x2

KVARTFINALER
Sprint-Jeløy II - Sprint-Jeløy IV  9-2  
Mål Lag II: Åmund x4, Trym AH x2, Gustav x2 og Jørgen
Assists Lag II: Trym AH x3, Isak J og Trym BK
Mål Lag IV: Kasper og Gent
Assists: Tristan

Moss FK II - Sprint-Jeløy I  3-5  
Mål: Bendik x2, Harald x2 og Philip
Assists: Nikolai x2, Julian og Anders

SEMIFINALE
Sprint-Jeløy II - Sprint-Jeløy I  4-8  
Mål Lag II: Trym AH, Trym BK, Martinus og Jørgen
Assists Lag II: Åmund og Gustav
Mål Lag I: Philip x3, Anders x2, Bendik, Sander og Nikolai
Assists Lag I: Julian og Bendik

FINALE
Kråkerøy II - SPrint-Jeløy I  2-6  
Mål: Philip x4, Bendik og Sander
Assists: Nikolai x3 og Harald x2


Klikk HER for turneringens side med kamper og resultater