MFK BDO-Cup 2018

bdoMFK BDO-CUP 2018
Vi stiller med fire lag i årets MFK BDO-Cup som spilles i Mossehallen helgen 3.-4. februar.
Totalt er 24 lag påmeldt i vår klasse, fordelt i seks puljer à fire lag. De to beste lagene i hver pulje, samt de fire beste treérne, går videre til sluttspill på søndag.


 

mfkebkøsjEkholt Rød - Sprint-Jeløy II  0-8
Mål: Trym AH x2, Martinus x2, Kamilla, Gustav, Jørgen og Sander
Assists: Jørgen, Sander og Trym AH

Ørn Horten I - Sprint-Jeløy II  7-2
Mål: Sander og Anders
Assists: -

Moss FK II - Sprint-Jeløy II  2-3
Mål: Trym AH, Anders og Jørgen
Assists: Gustav, Trym AH og Trym BK

Laguttak: Jonas, Sander, Anders, Jørgen, Martinus, Trym AH, Gustav, Kamilla og Trym BK
Lagleder: Johan


sjlertronoLervik I - Sprint-Jeløy III  4-6
Mål:
Jonas x3, Adrian x2 og Ole
Assists: Erlend og Ahil

Trosvik IV - Sprint-Jeløy III  0-6
Mål: Erlend x3, Oliver, Ahil og Adrian
Assist: Ole

Nesodden II - Sprint-Jeløy III  2-3
Mål: Adrian x2 og Håkon
Assists: Erlend x2 og Ahil

Laguttak: Eskil, Håkon, Ahil, Erlend, Jesper, Adrian, Oliver, Ole og Jonas
Lagleder: Håkon


øsjmfkebkØrn Horten III - Sprint-Jeløy IV  9-2
Mål: Magnus S og Kasper
Assists: Kasper og Tristan

Moss FK III - Sprint-Jeløy IV  5-1
Mål:
Kasper
Assist: Eirik

Ekholt United - Sprint-Jeløy IV  2-3
Mål: Magnus S x2 og Baba
Assists: Tristan og Eirik

Laguttak: Lukas, Tristan, Eirik, Magnus S, Kasper, Baba, Gent, Viktor og Magnus P
Lagleder: Johan/Håkon


vstrsjnVansjø/Svinndal II - Sprint-Jeløy I  0-12
Mål:
Isak J x4, Philip x3, Bendik x2, Julian, Åmund og Nikolai
Assists: Philip x2, Harald x2, Julian x2, Bendik x2, Theodor, Åmund og Isak J

Sprint-Jeløy I - Trosvik I  4-4
Mål: Philip, Julian, Bendik og Harald
Assists: Julian x2, Nikolai og Isak J

Sprint-Jeløy I - Nesodden III  14-1
Mål: Philip x3, Bendik x2, Åmund x2, Theodor x2, Isak J x2, Julian, Nikolai og Harald
Assists: Julian x3, Isak J x3, Bendik, Åmund og Theodor 

Laguttak: Jarik, Harald, Bendik, Julian, Philip, Isak J, Åmund, Nikolai og Theodor
Lagleder: Roy


A-Sluttspill

1/8-delsfinaler:
Sprint-Jeløy I - Moss I  1-5 (1-1)
Mål:
Isak J
Assist:
Åmund

Trosvik II - Sprint-Jeløy III  6-1 (4-1)
Mål:
Adrian
Assist:
Erlend

Ekholt United - Sprint-Jeløy II  0-7 (0-3)
Mål:
Martinus x2, Jørgen, Kamilla, Trym BK, Sander og Anders
Assists:
Gustav x3

Kvartfinale:
Ørn Horten III - Sprint-Jeløy II 6-3 (3-2)
Mål: Sander, Anders og Gustav
Assists: -


Klikk HER for turneringens side med kamper og resultater