Holmen Eliteturnering 2017

h(29.8. Oppdatert 31.8.) Helgen 9. og 10. september skal vi delta på Holmen Akademiturnering U12. Vi stiller med ett lag som skal delta på Nivå 1 og to lag på Nivå 2.

29 av våre spillere har meldt seg på turneringen. Vi vil låne inn noen 06-spillere for å kunne stille med tre lag. Vi har spurt Holmen IF om vi kan slippe å bli satt opp i fredagskamp, noe de har bekreftet at er ok.


Holmen idrettspark
ANLEGG: Holmen idrettspark med gress- og kunstgressbaner ligger på Nesbru i Asker kommune.

Klikk HER for kjørebeskrivelse til Holmen idrettspark.Vi har i tillegg søkt om å få med ett ekstra lag på Nivå 2, i tilfelle det er mange som ønsker å være med slik at alle våre spillere får dette tilbudet. Vi vil eventuelt fylle på med noen ivrige 06-spillere hvis det skulle knipe.

Det vi trenger nå er en rask tilbakemelding på hvem som ønsker å være med eller hvem som ikke har mulighet.
Meld dere på (eller av) ved hjelp av påmeldingsmodulen i hovedmenyen eller ved å trykke HER.

Frist settes til torsdag 31. august kl 12:00.