Spillerstall G14 Satsningslag

SK SPRINT-JELØY G14 - SATSNINGSLAG SESONGEN 2019

NAVN

NR

 

Erlend Foss Møller

29

 

Gustav Wickman Leistad

4

 

Harald Linnebo Race

26

 

Isak Norlund Johansen

50

 

Jarik Sundling

1

 

Jonas Urstad Andresen

35

 

Julian Kjenslie Aas

46

 

Jørgen Haugsvær

27

 

Kamilla Kristiansen

9

 

Kasper B. Hansen

7

 

Nikolai Kase-Berg

9

 

Philip Berg Askland

8

 

Theodor Christoffersen

19

 

Tristan A. Berg

10

 

Trym Aase Hellgren

34

 

Trym Brevik Kolsvik

18

 

Åmund Jellum Mæhlum

36

 

 





Nytt klokkelsett for trening i dag mandag 22 august

På grunn av høy aktivitet på Bellevue i dag flyttes treningen frem til klokken 1700-1830. 

Ferietrening Lørdag 09.07.16 kl 10.30 - 12.00

Frivillig fotball trening på Bellevue for den som ønsker å være med. Vi gjennomfører enten vi er 2 eller 10 som møter.

Velkommen !

Innbetaling av deltaker kontigent til Lørenskog Akademi Cup den 12.03.2016.

Ønsker at alle som har meldt seg på og skal delta på denne cup betaler inn kr 100,- pr spiller til vår lagkasse på konto 6580.17.68878

Frist 11.03.2016!

Spillerstallen

SESONGEN 2016:

01. KEEPER
02. Lukas Lindberg
03. Magnus Solem
04. Gustav Wickman Leistad
05. Eirik Hjorth Karlbom
06. Markus Engebretsen
07. Kasper B. Hansen
08. Philip Berg Askland
09. Nikolai Kase-Berg
10. Tristan Berg
11. Adrian Skullerud-Simonsen
12. KEEPER
13. Marius Lilliedahl Edfeldt
14. Mats Buskoven
15. Gent Haziraj
16. Viktor
Linnes Nodland
17. Niklas Behn Evensen
18. Trym B Kolsvik
19. Theodor Christoffersen
20.
21. Ole Westereng Kraglund
22. Leon Lund
23.
24. (Bror Christiansen Wennersten)
25. Jarik Sundling
26. Harald Linnebo Race
27. Jørgen Haugsvær
28. Magnus Bystrøm Presterud
29. Erlend Foss Møller
30. Jesper Knutsen
31. Erik-José Alvarez-Hjerman
32. Emre Amundsen Borgaas
33. Baba Noah Jabang
34. Trym Aase Hellgren
35. Jonas Urstad Andresen
36. Åmund Jellum Mæhlum
37. Bendik Iversen Stylegar
38. Sander Urstad Andresen
39. Anders Unnerud Moen
40.
41.
42. Oliver Gjessing
43. Eskil Valentin Flood
44.
45. Johannes Skramstad
46. Julian Kjenslie Aas
47. Martinus Pedersen
48. Håkon Solberg Myklebust
49. Ahil Zaheer
50. Isak Johansen
51. Isak Kvarme
52. (Olav Kløfsrud)
53.
54.
55.
56.
57.
xx. Ferdinand Hagen-Hansen
xx. Shameel Ali Gilani
xx. Victor André Alfred

Innlevering av drakter.

Minner om at de som ikke har levert inn drakter(overdel og shorts) tar med dette på dagens trening på Bellevue.

VH Matrialforvalter'n

Uke xx - Seriekamper - mal

ryggeRygge - Sprint Sort
Tid/sted: Mandag 28.april kl 17:00 - Rygge KG
Spillere: Julian, Magnus, Sebastian S, Isak, Harald, Anders og Bror
Trenere: Richard og Jon-Audun
Oppmøte: kl 16:30 ved Rygge KG

drøbakSprint Hvit - Drøbak Frogn Heer
Tid/sted: Onsdag 30.april kl 17:30 - Amfi B1
Spillere: Adrian, Trym AH, Erlend, Isak, Håkon, Baba og Oliver Z
Trenere: Geir, Vegard, Gard og Tove/Kai
Oppmøte: kl 17:00 på Amfi

drøbakDrøbak Frogn Blå - Sprint Blå
Tid/sted: Onsdag 30.april kl 18:30 - Ullerud mini

Spillere: Jonas, Jarik, Trym BK, Ollis, Ahil, Ferdinand og Devur
Trenere: Frode, Kjetil og Nils
Oppmøte: kl 17:20 på Bellevue for felles kjøring



Treninger uke 18
Tirsdag 29.04 kl 18:30-20:00 på Ramberg skole
Torsdag 01.05 kl 17:30-19:00 på Amfi

Dagens trening blir på AMFI

Dagens trening (torsdag 15.august) blir på AMFI-banen fra kl 17:30 til kl 19:00.

Vel møtt!!!