Seriekamper uke 38

kilTirsdag 18. september 18:30
 Lisleby - Sprint-Jeløy III   
Kamptropp: -
Bane: Lisleby KG
Oppmøte:
Kl 17:30 i Lisleby

mOnsdag 19. september 19:30
 Sprint-Jeløy I - Moss FK  
Kamptropp:
-
Bane:
Bellevue 9B
Oppmøte: Kl 18:30 på Bellevue

bTorsdag 20. september kl 18:30
 Sprint-Jeløy III - Berg 
Kamptropp: -
Bane: Refsnesbanen 9A
Oppmøte: 17:30
på Refsnes 

Seriekamper uke 37

kilTirsdag 11. september 18:30
 Sprint-Jeløy I - Kråkerøy  0-3 (0-2) 
Kamptropp: Jarik, Isak J, Jørgen, Theodor, Jonas, Nikolai, Harald, Julian, Philip, Trym BK, Trym AH, Kamilla, Ahil, Kasper og Tristan
Mål: -
Assists: -
Målsjanser: 9-21 (3-13)
Sjansefrekvens: 0,13 - 0,30
Sjansefordeling: 30% - 70%
Sjanseutnyttelse: 0% - 14%

bilOnsdag 12. september 18:30
 Begby II - Sprint-Jeløy III  
Kamptropp: 
Eskil, Martinus, Ahil, Isak W, Gent, Baba, Viktor, Oliver, Magnus P, Ole, Jesper, Herman og Alessandro
Bane:
Begby Gressbane
Oppmøte: 17:30

slituTorsdag 13. september kl 18:30
 Slitu - Sprint-Jeløy II 
Kamptropp: Lukas, Anders, Åmund, Adrian, Emre, Kasper, Erlend, Eirik, Gustav, Håkon, Tristan og Magnus S
Bane: Slitu Idrettspark
Oppmøte: 17:30

Seriekamper uke 36

lifOnsdag 5. september 18:30
 Lervik - Sprint-Jeløy I  2-2 (1-1)  
Kamptropp: Jarik, Isak J, Jørgen, Theodor, Erlend, Harald, Nikolai, Åmund, Philip, Jonas, Kamilla, Kasper og Tristan
Mål: Theo og Kasper
Assists: Jonas og Harald
Målsjanser: 11-12 (5-7)
Sjansefrekvens: 0,16 - 0,17
Sjansefordeling: 48% - 52%
Sjanseutnyttelse: 18% - 17%

dfiFredag 7. september 18:30
 Sprint-Jeløy II - Drøbak-Frogn  3-1 (1-0)
Kamptropp:
Lukas, Erlend, Tristan, Eirik, Håkon, Ahil, Kamilla, Martinus, Kasper, Gustav, Anders og Magnus S
Mål:
Kasper x2 og Magnus S
Assists: Martinus, Kamilla og Anders
Målsjanser: 9-11 (5-3)
Sjansefrekvens: 0,13 - 0,16
Sjansefordeling: 45% - 55%
Sjanseutnyttelse: 33% - 9%

lislebyTorsdag 6. september kl 18:30
 Lisleby - Sprint-Jeløy III -  Kampen utsettes
Kamptropp: -
Bane: Lisleby KG
Oppmøte: 17:30

Seriekamper uke 35

rilOnsdag 29. august 18:30
 Råde - Sprint-Jeløy II  1-0 (0-0)  
Kamptropp: Lukas, Anders, Julian, Nikolai, Theodor, Åmund, Martinus, Erlend, Håkon, Tristan, Eirik, Ahil og Magnus S
Mål: -
Assists: -
Målsjanser: 10-6 (5-5)
Sjansefrekvens: 0,14 - 0,09
Sjansefordeling: 62% - 38%
Sjanseutnyttelse: 10% - 0%

ttifOnsdag 29. august 18:30
 Tistedalen II - Sprint-Jeløy III  3-1
Kamptropp:
Eskil, Jesper, Adrian, Emre, Isak W, Gent, Baba, Viktor, Oliver, Magnus P, Gustav, Isak J og Jørgen 
Mål:
Isak W
Assists: ?


borgTorsdag 30. august kl 18:30
 Sprint-Jeløy I - Borgen  Kampen utsettes
Kamptropp: -
Bane: Bellevue 9A
Oppmøte: Bellevue kl 17:30



Seriekamper uke 34

tilOnsdag 22. august 18:30
 Sprint-Jeløy III - Tune II  0-13 (0-4) 
Kamptropp: Eskil, Jesper, Adrian, Emre, Isak W, Gent, Baba, Viktor, Oliver, Magnus P, Ole, Magnus S og Ahil
Bane: Bellevue 9A
Oppmøte: Bellevue kl 17:30

begOnsdag 22. august 19:45
  Sprint-Jeløy II - Begby  0-4 (0-2)
Kamptropp:
Lukas, Anders, Martinus, Kamilla, Trym BK, Erlend, Eirik, Gustav, Håkon, Jonas, Tristan, Kasper og Trym AH
Mål:
-
Assists: -
Målsjanser: 6-11 (4-4)
Sjansefrekvens: 0,09 - 0,16
Sjansefordeling: 35% - 65%
Sjanseutnyttelse: 0% - 36%

khTorsdag 23. august kl 17:00
 Sprint-Jeløy I - Kvik Halden  0-4 (0-3) 
Kamptropp: Jarik, Harald, Isak J, Julian, Nikolai, Philip, Theodor, Åmund, Trym AH, Jørgen, Trym BK, Kamilla, Erlend og Tristan
Mål: -
Assists: -
Målsjanser: 11-13 (6-6)
Sjansefrekvens: : 0,16 - 0,19
Sjansefordeling: 46% - 54%
Sjanseutnyttelse: 0% - 31%



Seriekamper uke 33

tilSøndag 19.august kl 14:00
 Sprint-Jeløy II - Tune   3-2 (1-2)
Kamptropp: Lukas, Jonas, Erlend, Isak J, Åmund, Jørgen, Trym AH, Martinus, Trym BK, Eirik, Gustav, Håkon, Tristan og Kasper
Mål: Trym AH, Martinus og Kasper
Assists: Isak J og Trym AH x2
Målsjanser: 12-13 (4-6)
Sjansefrekvens: 0,17 - 0,19
Sjansefordeling: 48% - 52%
Sjanseutnyttelse: 25% - 15%

Info før avreise Gothia

pass(14.7) Det er dagen før avreise Gothia, og her er fersk info samt fordeling av vakter ved hallen:

Alle pass vil bli samlet inn av Geir Mykle før avreise med buss fra Bellevue. Passene vil bli oppbevart hos Frode under turneringen. Hvis foreldre ønsker å hente ut passet før hjemreise, avtales dette med Frode.

Ikke overdriv med lommepenger. Gutta får frokost, lunsj og middag av arrangøren, ved å fremvise gothia-armbåndet sitt. Er noen redd for å sulte i hjel, kan man faktisk gå til et måltid flere ganger. 
Et besøk i svømmehallen som ligger rett ved hallen der gutta bor, koster heller ikke mye (ca 25 kr). Vi mener at 75 - 100 kr pr dag, er mer enn nok i lommepenger.   

Vi har fått tildelt vaktansvar ved hallen gutta skal bo i tirsdag og onsdag i tidsrommet 18:00 - 22:30. Vi har fordelt vaktene (se under). Bytt internt hvis det ikke skulle passe:

• Tirsdag 17.7 
   18:00 - 19:30 - Kristin Berg (vaktansvarlig tirsdag) 
   19:30 - 21:00 - Kauser Kahn
   21:00 - 22:30 - Morten Kase-Berg
   Reserve: Mona Haugsvær

• Onsdag 18.7  
  18:00 - 19:30 - Annikken Nielsen (vaktansvarlig onsdag)
  19:30 - 21:00 - Ola Amundsen
  21:00 - 22:30 - Maria Leistad Wickman
  Reserve: Ole Jacob Lindberg


Treningskamper mot Ås

ås(11.7) Som en del av oppkjøringen til Gothia Cup, spiller vi treningskamper i 11'er mot Ås IL førstkommende fredag på Bellevue. Begge lag spiller 3 x 20 minutter.

Fredag 13.juli kl 18:20
Sprint-Jeløy I  - Ås I   3-1 (1-0, 0-0, 2-1)
Lag: Jarik, Ahil, Anders, Bendik, Harald, Isak J, Julian, Jørgen, Martinus, Nikolai, Philip, Sander, Theodor, Tristan, Trym AH, Åmund og Trym BK
Mål: Philip x2 og Martinus
Assists: Harald, Trym AH, Ahil og Nikolai
Målsjanser: 10-5 (1-0, 5-3, 4-2)
Sjansefrekvens: 0,17 - 0,08
Sjansefordeling: 67% - 33%
Sjanseutnyttelse: 30% - 20%

Fredag 13.juli kl 19:30
Sprint-Jeløy II - Ås II   1-1 (1-0, 0-1, 0-0)  3-2 på straffekonk
Lag: Lukas, Eskil, Adrian, Eirik, Emre, Erlend, Gent, Håkon, Isak WK, Jesper, Gustav, Kasper, Magnus P, Magnus S, Ole, Oliver, Viktor og Jonas
Mål: selvmål
Assists: -
Målsjanser: 9-9 (3-3, 2-3, 4-3)
Sjansefrekvens: 0,15 - 0,15
Sjansefordeling: 50% - 50%
Sjanseutnyttelse: 11% - 11%
Mål i straffekonk: Jonas, Jesper og Isak WK

Adidas Cup 1/4-finale

sil(1.7.) I forbindelse med vår kvartfinalekamp i Adidas Cup, ønsker vi å lage et fotballeventyr for alle gutta.
Vi har blitt enige med Vard-Haugesund om at kampen skal spilles søndag 2.september i Seljord, på Eventyrøya stadion. I den forbindelse ønsker vi å invitere med alle gutta på en superweekend med fotball og andre morsomme aktiviteter. Les mer under Adidas Cup i hovedmenyen, eller trykk HER.

Informasjon rundt Gothia

got(19.6 oppdatert 1.7) Gothia Cup nærmer seg med stormskritt og kampoppsett i gruppespillet, er nå publisert.
Kampoppsett samt øvrig relevant informasjon finner dere under GOTHIA CUP 2018 i hovedmenyen til venstre.
Propgram for oppkjøringen som starter søndag 8.juli, er klart.

Treninger i uke 25

25(15.6. Oppdatert 19.6Vi legger opp til følgende treninger i uke 25:

Mandag 18. juni: Bellevue 16:30 - 18:00
Onsdag 20. juni: Bellevue 16:30 - 18:00 (19:30-21:00 for de som skal spille kamp på fredag)